Kazemattenmuseum weer open op 5 juni 2021

Eindelijk mag het weer! Bezoekers ontvangen! De vrijwilligers van het Kazemattenmuseum hebben er lang naar uitgezien. Op zaterdag 5 juni kunnen zij de bezoekers weer vertellen over geschiedenis van de stelling Kornwerderzand en omgeving. En het nieuw ingerichte buitenterrein laten zien. En de eerst boekingen zijn al binnen! Het museum is vanaf 5 juni open op woensdag en van vrijdag tot en met zondag.

Maar voordat het zover is moest er nog wel een klus worden geklaard. Naast de oude paden moest ook de nieuw gegraven loopgraaf van schelpen worden voorzien. Dat kon niet met kruiwagens maar moest met emmers. Een lint van vrijwilligers gaf de emmers met schelpen door tot in de loopgraaf. Na deze actie is het museum er weer helemaal klaar voor.

 

 

 

De bezoekers kunnen, net als vorig jaar, coronaproof worden ontvangen. In het museum geldt eenrichtingverkeer en zijn in de binnenruimtes mondkapjes verplicht. Bij de ingang van alle kazematten is desinfecterende gel aanwezig.

Recente berichten

Facebook

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

🔦Het Kazemattenmuseum is van 17.00-21.00 uur speciaal geopend voor kinderen tot en met 12 jaar. Zij hebben gratis toegang.!
Begeleiders en andere bezoekers betalen de normale entreeprijs. In het donker de weg zien te vinden, dwalend door de loopgraven. Maar met een gratis ledlampje. En voor de echte speurders is er een speurtocht die eindigt bij de zoeklichtkazemat. Waar de omgeving van de kazemat met het zoeklic#oktoberkindermaand
... Lees MeerLees Minder

🔦Het Kazemattenmu

1 ReactieReageer op Facebook

Jacob Topper? Groetjes.

Image attachment
Image attachment
Laadt meer