WIE KOMT ONS HELPEN?
Enkele kilometers uit de Friese kust liggen de beroemde kazematten van Kornwerderzand op de Afsluitdijk. Het is de enige plek in Europa waar in de meidagen van 1940 de Duitse Blitzkrieg vastliep. Een verhaal om trots op te zijn.
Vind jij het leuk om een bijdrage te leveren aan het behoud van dit unieke militaire erfgoed? We zoeken mensen voor de volgende taken:
● Groenploeg
Heb je groene vingers en werk je graag buiten? Op maandag ben je samen met je groep verantwoordelijk voor het onderhoud van al het groen op het terrein. Je zorgt ervoor dat de looppaden in topconditie blijven, het gras netjes gemaaid is en de monumenten er verzorgd bij liggen.
Wanneer: op maandag
● Onderhoudsploeg
Je draait je hand niet om voor uiteenlopende klussen. Samen met de de andere vrijwilligers van de onderhoudsploeg los je problemen op zoals een licht dat niet werkt, een telefoonstoring, of je pakt een verfklusje aan.
Wanneer: op dinsdag
Ben je enthousiast geworden? Sluit je dan aan bij ons team. Heb je zin om ons te helpen?
Vul het vrijwilligersformulier in op onze website. Er wordt dan contact met je opgenomen.
Of kom langs bij onze stand op de Visserijdagen in Harlingen.
🔻🔻
... Lees MeerLees Minder